Transportēšanas tehnoloģisko sistēmu ražošana

LNK Group ietilpstošā transportēšanas tehnoloģisko sistēmu rūpnīca izgatavo plaša spektra industriālo aprīkojumu.

Rūpnīca ražo augstas tehnoloģijas transporta sistēmas jūras ostam, krāvu termināliem un lidostām, iekārtas sākotnējai un dziļai koksnes apstrādei, konveijeru sistēmas kalnrūpniecībai un elektrostacijām, mājturības un rūpniecības atkritumu pārstrāde, biokurināmā ražošana.

Uzņēmumā ir pieejams pilns ražošanas cikls, sākot no projektēšanas stadijas līdz pat pasūtītāja ideju īstenošanai metālā. Tas ļauj jau esošajos ražošanas tehnoloģiskajos procesos ieviest izgatavoto aprīkojumu un garantēt kvalitāti, stabilitāti un ilgizturību.

Uzņēmums spēj atrisināt jebkuras sarežģītības tehniskās un tehnoloģiskās problēmas un ražot mūsdienīgu, augstākajām pasaules prasībām atbilstošu aprīkojumu. Ne velti rūpnīca, eksportējot savu produkciju galvenokārt uz Rietumeiropas un Skandināvijas valstīm, ierindojusies starp uzvarētājām kategorijā „Labākais gada eksportētājs Latvijā vidējo un lielo uzņēmumu vidū”, kas liecina par mūsu uzņēmuma augsto kvalitāti un uzticamību.

Mūsu nevainojamo reputāciju veido projektēšanas un ražošanas tradīcijas, kas, izmantojot tehnoloģiskos jauninājumus un izgudrojumus, kā arī sadarbojoties ar holdinga projektēšanas un celtniecības apakšuzņēmumiem, nodrošina pasūtītājam pilnu pakalpojumu klāstu.

Rūpnīca sastāv no diviem ražošanas korpusiem:

  • 14 000 m2 plašas ēkas ar griestu augstumu 12 m, kas aprīkota ar celtņiem ar 10 tonnu celtspēju;
  • 5 000 m2 plašas ēkas ar griestu augstumu 15 m, kas aprīkota ar celtņiem ar 30 tonnu celtspēju.

Vēsturiski rūpnīca darbojas jau kopš 1946. gada, kad Rīgā tika atvērta iekārtu ražotne civilās aviācijas virszemes apkalpošanai. Kopš tā laika produkcijas klāsts ir būtiski paplašinājies. Pašlaik ražotnē strādā 200 cilvēku.

Mums ir pats mūsdienīgākais, precīzākais metāla apstrādes aprīkojums. Montāžas procesā rūpnīcas izstrādājumi tiek komplektēti ar elektroaprīkojuma un hidraulikas palīdzību un aprīkoti ar automatizētām pārvaldes sistēmām. Uzņēmumā ieviests starptautiskais produkcijas kvalitātes pārvaldes standarts ISO 9001:2008, metināšanas procesa kvalitātes pārvaldes standarts DIN 18800 un rūpnīcas ražošanas kontroles standarts EN1090-2.