Komerciālie objekti

  • BIZNESA CENTRI

lnk centre, Skanstes iela 27, Rīga, latvija

PĀRDOTS

A klases biroju centrs ar kopējo platību 10 546 kv.m. Teritorijas platība - 8 159 kv.m., pazemes platība 2 387 kv.m. Ēka atrodas pilsētas centra rajonā, kas strauji attīstās un nepārprotami kļūst par Rīgas biznesa centru.

Vairāk informācijas

 

KALNCIEMA BIROJI, LIELIRBES IELA 1, RĪGA, LATVIJA

Biroju ēku komplekss sastāv no vienas trīsstāvu un vienas četrstāvu ēkas ar kopējo platību 4000 m2. Telpas tiek piedāvātas nomai sākot no 15 m2  līdz 200 m2, ēku pirmo stāvu telpas piemērotas arī veikalu vajadzībām. 

Vairāk informācijas

 

valdemāra biroji, krišjāņa valdemāra iela 118, RĪGA, LATVIJA

Biroju ēku komplekss sastāv no vienas trīsstāvu un vienas septiņstāvu ēkas ar kopējo platību 7000 m2. 2017. gadā plānots uzsākt renovācijas darbus gan ēkas iekšpusē un ārpusē, gan teritorijas labiekārtošanā, izveidojot divas plašas autostāvvietas ar 150 automašīnu vietām. Darbus plānots pabeigt 2018. gadā. 


Vairāk informācijas

 

Alojas biznesa centrs, K. Valdemāra iela 62, Rīga, Latvija

Pārdots 

Projekts Alojas biznesa centrs saņēma zaļo sertifikātu par ēkas atbilstību visām ekoloģijas un energotaupīšanas normām.

A klases biroju centrs Alojas biznesa centrs ir viens no mūsdienīgākajiem komerciālajiem objektiem Rīgā.

Jaunākais arhitektūras un tehniskais risinājums pilnīgi brīvā moduļa plānojumā ļāva sasniegt augstu dabiskā apgaismojuma pakāpi. Šeit ieviestas vairākas automatizētas ēkas pārvaldes un energotaupīšanas tehnoloģijas, kas pieejamas tirgū un būtiski ieekonomē ēkas apsaimniekošanas līdzekļus.

Vairāk informācijas

 

Mūkusalas biroji Bieķensalas iela 6, Rīga, Latvija
 

Centrs atrodas Rīgā, Pārdaugavā, netālu no Salu tilta. Ēkas kopējā platība – 11 000 m2. Teritorijā atrodas apsargājama autostāvvieta 200 automašīnām. Centrs tika nodots ekspluatācijā 2002. gadā.

Vairāk informācijas

 

Dārzciema biroji, Dārzciema iela 60, Rīga, Latvija

Dārzciema biznesa centrs ir B klases biroju centrs ar kopējo platību 6000 m2 un virszemes autostāvvietu 100 automašīnām. Centrs atrodas Rīgas rajonā – Purvciems, Dienvidu tilta tuvumā.

Vairāk informācijas

 

Sporta biroji,
Sporta iela 7, Rīga, Latvija

PĀRDOTS 

Ēkas platība – 550 m2, 10 autostāvvietas. 2010. gadā tika veikta ēkas rekonstrukcija, ieviešot jaunākās ēkas un klimata pārvaldes sistēmas.

Vairāk informācijas

 

Alojas rezidence, Alojas iela 6, Rīga, Latvija

Pārdots

Biroju ēka ar 900 m2 lielu platību un stāvvietu 35 automašīnām pašā Rīgas centrā. Iežogota un labiekārtota teritorija. Centrālā apkure ar autonomo siltummezglu.

Vairāk informācijas

 

 

Dienvidu vārti , RĒZEKNES IELA 5A, Rīga, Latvija

A klases biroju centrs  un  autostāvvietu 290 automašīnām atradīsies pie Dienvidu tilta – izdevīgā vietā ar ērti piebrauciem ceļiem. Mūsdienīga arhitektūra, ēkas un klimata pārvaldes sistēmas. Būvniecība tiks uzsākta 2019. gada sākumā.


Vairāk informācijas

 

  • TIRDZNIECĪBAS CENTRI

 

TC alojas kvartāls, K. Valdemāra iela 62a, Rīga, Latvija 

pārdots

Tirdzniecības centrs Alojas Kvartāls atrodas Rīgas centrā, ēkas platība – 2200 m2. Nomnieku vidū veikali: Rimi, Ķekava, Santehnikas meistars un citi Latvijā pazīstami tirdzniecības tīkli. Tirdzniecības centra teritorijā ir autostāvvieta 50 automašīnām.

LNK Group ir viens no vēsturiski spēcīgākajiem spēlētājiem Rīgas komerciālo nekustamo īpašumu tirgū. Komerciālos objektus attīstām pašu spēkiem saskaņā ar mūsu pilsētas un valsts attīstības vīziju. Radot jaunus projektus, mēs tiecamies ievērot potenciālo nomnieku vajadzības, kas saistītas ar plānojumu, loģistiku, apgaismojumu, apkuri utt. Attīstot komerciālus objektus vēsturiskās ēkās, vispirms mēs tiecamies savienot mūžsenās vērtības ar mūsdienīgām siltuma un energotaupīšanas tehnoloģijām.

Vairāk informācijas

 

  • INDUSTRIĀLIE PARKI

Baltijas industriālais parks, Piedrujas iela 7, Rīga, Latvija

Komplekss sniedz iespēju nomāt augstas tehnoloģijas ražošanas un noliktavu telpas, kā arī mūsdienīgas biroja telpas ar kopējo platību 10 000 m2. Attīstīta rajona infrastruktūra, ērti piebraucamie ceļi, labiekārtota un apsargājama teritorija padara Baltijas industriālo parku par labu un izdevīgu sadarbības partneri nomniekiem.

Vairāk informācijas

 

Baltijas loģistikas parks, Granīta iela 15, Stopiņu novads, Rumbula, Latvija

A klases tehnoloģiskais parks. Ražošanas, noliktavu un biroju telpu kopējā platība sasniegs 35 000 m2, teritorijas platība - 10 ha. Projektēšanas stadijā.

Vairāk informācijas