Dzīvojamie objekti

Celtniecības darbu kvalitāte ir vienādi augsta visu klašu projektos un atbilst nekustamā īpašuma investīcijām ilgtermiņā. Ne reizi vien to apstiprina mūsu objektu novērtējumi, kurus sniedz neatkarīgi eksperti un pircēji. Kvalitāte un elastīga pieeja tirgus prasībām ļāva holdingam LNK Group kļūt par vienu no līderiem savā nozarē Latvijā un pārliecinoši turpināt nekustamo īpašumu attīstības darbu pat krīzes apstākļos, kā arī pārliecinoši plānot darbu pēc tās.

LNK Group attīsta „premium”, „biznesa” un „komforta” klases dzīvojamo māju projektus. Katru mūsu projektu visās attīstības stadijās realizē holdinga uzņēmumi, kas ļauj precīzi kontrolēt darba kvalitāti un uzņemties atbildību pircēja priekšā.

LNK Group objektus no citiem atšķir mūsdienīga arhitektūra, pārdomāts plānojums, tehniskie risinājumi, kvalitatīva celtniecības un apdares darbu izpilde. Mūsu nekustamo īpašumu pircējiem mēs dodam garantiju visiem mūsu veiktajiem darbiem.

Mūsu portfelī ir vairāk nekā 10 projektu. Daļa no tiem – projektēšanas stadijā, vairāk nekā puse – realizēti. Atšķirības starp projektu klasēm tiek noteiktas, ņemot vērā mūsu redzējumu par pircēju konkrētajā objektā un mūsu prognozes par pieprasījumu tuvākajā tirgus attīstības perspektīvā. Noteicošie kritēriji ir objekta atrašanās vieta, platība un dzīvojamo telpu plānojums, apdares materiālu kvalitāte, pircējam sniedzamās pamata un papildu ērtības.

 

jASMine garden, JASMĪNU IELA 10, BULDURI, JŪRMALA, LATVIJA

Biznesa klases dzīvojamo ēku komplekss ar 48 dzīvokļiem klusā un prestižā kūrortpilsēts Jūrmalas rajonā – Bulduros. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu apdari, ar iespēju izvēlēties trīs dažādus interjera dizainus. Projektu paredzēts nodot ekspluatācijā 2017. gada septembrī.

Vairāk informācijas

 

hanzas rezidence, hanzas iela 2a, rīga, latvija

Biznesa klases dzīvojamo ēku komplekss, kas izstrādāts, izvērtējot tā atrašanās vietu un vēsturi. Projekts paredz veidot jaunu, mūsdienīgi funkcionālu būvapjomu, kas ar savu formu valodu un proporcijām respektē esošo pilsētvidi un vēsturisko apbūves mērogu. Projekta būvniecību paredzēts uzsākt 2016. gada vasarā. 

Vairāk informācijas

 

Zaubes nams, Zaubes iela 9, Rīga, Latvija

Biznesa klases dzīvojamā māja klusajā Rīgas centrā. Mājā ir 36 dzīvokļi, ērts plānojums, pilna apdare, ekskluzīvas virtuves mēbeles un aprīkojums, palīgtelpas, iebūvēti skapji, pazemes garāža 37 automašīnām. Māja nodota ekspluatācijā 2008. gada novembrī.

 Vairāk informācijas

 

GARDENIKA, Strautu iela 24a, Dārzciems, Rīga, Latvija

Ekonomklases māja ar 42 dzīvokļiem. Projekts paredz pilnu dzīvokļu apdari, iebūvētas virtuves mēbeles un tehniku, kā arī pazemes autostāvvietu.

Vairāk informācijas

 

Lielupes nams, Lielupes iela 18, Jūrmala, Latvija

Komforta klases neliela 18 dzīvokļu dzīvojamā ēka klusā meža rajonā Jūrmalā, Jaundubultos, 800 metrus no jūras. Pilna apdare, racionāls dzīvokļu plānojums, pazemes autostāvvieta. Māja nodota ekspluatācijā 2008. gada aprīlī.

Vairāk informācijas

 

Kalēju nams, Kalēju iela 39, Jūrmala, Latvija

Komforta klases 9 dzīvokļu dzīvojamā māja Mellužos, 15 minūšu gājienā līdz jūrai. Pilna apdare, racionāls un kompakts dzīvokļu plānojums, iebūvētas virtuves iekārtas un aprīkojums. Māja nodota ekspluatācijā 2011. gada maijā.

Vairāk informācijas

 

Ģertrūdes nams, Ģertrūdes iela 11, Jūrmala, Latvija

20 dzīvokļu komforta klases māja Mellužos. Pilna apdare, racionāls un kompakts dzīvokļu plānojums, iebūvētas virtuves un aprīkojums. Māja nodota ekspluatācijā 2012. gada jūlijā.

Vairāk informācijas

 

Blueberry, Muižas iela 11, Jūrmala, Latvija

Biznesa klases dzīvojamās mājas projekts ar 59 dzīvokļiem klusā un prestižā Jūrmalas rajonā – Bulduros. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu apdari, iebūvētu virtuves tehniku un mēbelēm. Pazemes autostāvvieta. Projekts nodots ekspluatācijā 2014. gada jūlijā.

Vairāk informācijas

 

Dārzciema nams, Strautu iela 24, Rīga, Latvija

Komforta klases 40 dzīvokļu mājas projekts klusā, zaļā rajonā Dārzciemā. Pilna apdare, iebūvētas virtuves mēbeles un tehnika, pazemes autostāvvieta. Projektēšanas stadijā.

Vairāk informācijas

 

Briāna nams, Briāna iela 11, Rīga, Latvija

Biznesa klases dzīvojamā ēka vēsturiskajā Rīgas centrā ar autostāvvietu 20 automašinām. Ērts un mūsdienīgs plānojums. Projektēšanas stadijā.

Vairāk informācijas