Kupolveida noliktavu celtniecība

Grupa LNK & PIRS ir holdinga kompānijas LNK Group un Francijas kompānijas PIRS līgumsabiedrība. Uzņēmumam PIRS ir ilggadēja un Eiropā unikāla pieredze kupola konstrukcijas noliktavu projektēšanā un celtniecības vadībā.

Kupolveida konstrukcijas noliktavām ir neapšaubāmas priekšrocības viendabīgu beramo kravu uzglabāšanā, salīdzinot ar noliktavām tradicionālās formās. Turklāt būves kupolveida forma ir optimāla iekraušanas–izkraušanas darbu organizēšanā, kad transportēšanas sistēmas iekraujamais elements pieved kravu pie kupola augšējās daļas, savukārt transportēšanas sistēmas izkraušanas elementi caur lūku grīdā un speciāliem tuneļiem transportē to tieši transportlīdzeklī (kuģī, vagonā, automašīnā utt.). Organizējot kupolveida noliktavas celtniecības darbus, pienākumi tiek sadalīti šādi – kompānija PIRS projektē, piegādā speciālos materiālus un īpašu aprīkojumu kupola izbūvēšanai, kā arī veic visu darbu inženiertehnisko kontroli.

Savukārt LNK grupas celtniecības uzņēmumi veic visu būvniecības darbu kompleksu, ieskaitot grīdas pamatu ierīkošanu, kā arī pašas kupola konstrukcijas stiegrošanu un betonēšanu.