Celtniecības tehnika

LNK Group ir savs celtniecības un palīgtehnikas parks, kas nodrošina nepārtrauktu ražošanas procesu un optimālas izmaksas.

LNK Group ir sava betona rūpnīca un vairāk nekā 100 pārvietojamās tehnikas vienību: betona vedēji, betona sūkņi, pārvietojamie un stacionārie paceļamie krāni, pāļu dzenamās mašīnas, buldozeri, ekskavatori, vilcēji, specializētas transporta platformas utt. Daudzas no tām ir unikālas un Baltijas valstīs pieejamas nelielā skaitā.

Viens no jaudīgākajiem tehnikas parkiem Latvijā ir garantija tam, ka LNK Group vienmēr izpilda darbus kvalitatīvi un noteiktajos termiņos, ievērojot ekoloģiskās prasības un rūpīgi izturoties pret resursu izmantošanu.

Visa LNK Group tehnika ir nodrošināta ar augstas klases operatoriem un ir spējīga darboties triju maiņu režīmā.

Savs celtniecības tehnikas parks – tā ir ļoti spēcīga konkurētspējīga priekšrocība: klienti var rēķināties, ka pasūtījumi tiks izpildīti īsā laikā un ar mazākiem izdevumiem, turklāt ar garantiju, ka darbuzņēmējs turēs doto vārdu. Tādēļ LNK Group pastāvīgi atjauno savu tehnoloģisko potenciālu un pēdējo piecu gadu laikā šiem mērķiem novirzīti vairāk nekā 5 miljoni eiro.