Vēsture

1988. gadā inženierzinātņu doktors Aleksandrs Milovs nodibināja zinātniskās ražošanas uzņēmumu Latvnaučkompleks, vēlāk – Latvijas Novitātes Komplekss.

Piecu gadu laikā izveidojās holdinga uzņēmumu galvenais kodols. Ar laiku tika dibināti jauni un pilnveidoti esošie uzņēmumi. Praktiski no pirmajām dienām LNK Group darbības prioritātes bija ražošana, celtniecība un inženiertehniskās izstrādes, kā arī kompleksās pieejas stratēģija projektu realizācijā.

LNK Group darbinieku zināšanas un bagātā pieredze ļāva jau darbības sākumā organizēt specializētu izmēģinājumu kompleksu projektēšanu un ražošanu zinātniski pētnieciskajām laboratorijām, izmantot jaunākās automatizēšanas sistēmas un informācijas tehnoloģijas. Paralēli attīstījās celtniecības (pirmām kārtām tiltu būvniecības) un citi inženierprojekti.

Pašlaik LNK Group darbojas galvenokārt šādos virzienos: ražošana un inženierija, celtniecība, nekustamo īpašumu attīstība. Mūsu firmas stila atšķirīgā iezīme ir radošu, intelektuāli un tehnoloģiski ietilpīgu risinājumu meklēšana it visā, ko uzsākam, un augsta atbildības izjūta par rezultātu.