Darbības karte

LNK GROUP PROJEKTU IZVIETOJUMS

 

BALTIJA

Baltijas valstīs LNK Group realizē savu uzņēmumu produkciju, veic tiltu un ceļu pārvadu, jūras un industriālo objektu, kā аrī biznesa un dzīvojamo projektu celtniecību. Rīgā atrodas mūsu ražošanas bāzes, laboratorijas, kā arī inženierijas un projektēšanas centri.

 

EIROPA

Eiropas Savienības valstīs LNK Group īsteno projektus, sadarbojoties ar vadošajiem Eiropas uzņēmumiem. Uz ES valstīm eksportējam celtniecības metālkonstrukcijas, metāla nestandarta iekārtas, konveijeru sistēmas, kā arī veicam montāžas un celtniecības darbus.

 

NVS

 

NVS teritorijā LNK Group ir pazīstama ar savu uzņēmumu produkciju un infrastruktūras objektu celtniecību. Piemēram, Turkmenistānā realizēts tiltu un ceļu pārvadu būvniecības darbu komplekss. Mēs sadarbojamies ar uzņēmumiem Ilim un Sveza - mežu rūpniecības līderiem Krievijā Pēc to pasūtījuma ražojam koksnes dziļās pārstrādes un transportēšanas iekārtas.

Mūsu partneris ir arī Aviācijas korporācija Suhogo (Maskava), pēc kuras pasūtījuma izmēģinām lidmašīnas Sukhoi Superjet 100 planiera, agregātu un kompozītmateriālu paraugus.